Hakkımızda

1998 yılında kurulan FeCAN TEKSTİL kaliteli üretimi, güvenilir ve istikrarlı yapısı ile tekstil sektöründe faaliyet göstermektedir. FeCAN TEKSTİL  ilk olarak nakış grubu ile başlayan yatırımlarına Düz nakış, pul, lazer kesim  uygulamalarında yıllardır hizmet veriyoruz.

Ürünlerin Planlanması
Müşterilerin istekleri doğrultusunda, alanlarında uzman kadrolarımızla, en yeni trendlere uygun şekilde ürünlerimiz planlanmakta ve tasarlanmaktadır. Bunu sağlamak için, siz müşterilerimizin ihtiyaçlarını tespit ederek ve bu ihtiyaçları karşılayacak ürünler üretmekteyiz. Ürün planlama, yeni ürünlerin seçimi, varolan ürünleri günümüz ihtaçlarını karşılar hale getirmek ve yeni trendlere uygun değişiklikler yapmayı kapsamaktadır.

Ürün Tasarımı
FeCAN TEKSTİL  olarak, tasarım konusunda uzman kadromuzla hazıladığımız ürünler en başarılı şekilde siz müşterilerimizin isteklerini ve ihtiyaçlarını karşılamaktadır.
Siz Müşterilerimiz için:

Fonksiyonel

Çekici

Kullanımı Kolay ürünler tasarlıyoruz...

Ürün Yelpazesi
Firmamız, siz müşterilerimizin farklı ihtiyaçlarını karşılayan, farklı büyüklüklerde, farklı stil ve renklerde, geniş ürün çeşitliliğini sizlere sunmaktadır.